"TORBUD" Przedsiębiorstwo Budowlane istnieje na rynku budowlanym od 1990 roku (Do roku 2008 pod nazwą B.P.P.U.H TORBUD).
Firma prowadzi szeroko rozumianą działalność budowlaną - począwszy od realizacji nowych inwestycji "pod klucz", przez kompleksowe modernizacje i rewitalizacje obiektów zabytkowych, roboty inżynieryjne i ziemne, murarskie, dekarsko-blacharskie, drogowe, elewacyjne, ociepleniowe ścian i stropodachów, wykończeniowe, na instalacyjnych kończąc (instalacje i sieci wod-kan, co, gaz, elektryczne).

Wyspecjalizowaliśmy się w wykonywaniu remontów budowlano-konserwatorskich obiektów zabytkowych - począwszy od elewacji i elementów wystroju architektonicznego (czyszczenie strumieniowo-ścierne, odsalanie, renowacja lub odtworzenie sztukaterii, profili ciągnionych i boniowania, wykonanie odlewów, naprawa lub odtworzenie doborowe tynków zwykłych i szlachetnych, wykonanie tynków renowacyjnych WTA, wymiana doborowa spoinowania muów, wykonanie kolorystyki lub warstwy laserunkowej), przez pokrycia dachowe i izolacje (renowacja lub wymiana pokrycia dachowego z dachówki lub blachy, izolacje pionowe i poziome, w tym wykonywane metodą iniekcji) oraz kompleksowe remonty wnętrz i instalacji, na elementach konstrukcyjnych kończąc (m.in. wzmocnienie, renowacja lub odtworzenie murów, fundamentów, stropów, więźby dachowej).

W naszej działalności jakość i zadowolenie Inwestorów stawiamy na pierwszym miejscu. Dysponujemy potencjałem ludzkim, ekonomicznym i technicznym, pozwalającym na sprawną i terminową realizację inwestycji. Posiadamy własne zaplecze techniczno-sprzętowe, w tym rusztowania systemowe Plettac, rusztowania masztowe i wiszące, szalunki sysemowe, samochody ciężarowe, samowyładowcze i dostawcze, ciężki sprzęt do prac drogowych, asfaltowych i inżynieryjnych oraz sprzęt do robót instalacyjnych.    

Wśród naszych stałych zleceniodawców są liczne Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe, Administracje Nieruchomościami, Urzędy Miast, Gmin i instytucje publiczne na terenie województwa łódzkiego oraz inwestorzy prywatni.


Nasze priorytety

Naszym priorytetem jest zadowolenie Inwestora i dopracowane detale.

Dokładamy wszelkich starań, żeby prace wykonywane były profesjonalnie, sumiennie, z uwzględnieniem najlepszej wiedzy budowlanej i najnowszych technologii.

 

© 2011 Copyright Valid (x)HTML and CSS