RENOWACJE OBIEKTÓW ZABYTKOWYCH

Wykonujemy kompleksowe remonty budowlano-konserwatorskie obiektów zabytkowych, w tym remonty elewacji wraz z konserwacją lub odtworzeniem detalu architektonicznego, wzmocnienia lub wymiana elementów konstrukcyjnych, wymiana pokryć dachowych z blachy lub dachówki, kompleksowe remonty wnętrz (prace budowlano-konserwatorskie i w zakresie instal. sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, elektrycznych, niskoprądowych), renowacje zawilgoconych murów (osuszanie, izolacje pionowe i poziome, również metodą iniekcji, tynki renowacyjne).

KOMPLEKSOWA REALIZACJA BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH

Wykonujemy od podstaw budynki mieszkalne wielorodzinne, do stanu deweloperskiego "pod klucz" lub z całkowitym wykończeniem wnętrz, w tym prace inżynieryjne, konstrukcyjne i ciesielskie, ogólnobudowlane, dociepleniowe i izolacyjne, blacharsko-dekarskie, drogowe, wykończeniowe oraz instalacyjne (w zakresie wszystkich instalacji wewnętrznych wraz z przyłączami).

PRACE REMONTOWE ORAZ TERMOMODERNIZACYJNE ELEWACJI

Nasza firma realizuje prace związane z kompleksową termomodernizacją budynków mieszkalnych wielorodzinnych niskich i wysokich w technologii lekkiej-mokrej wraz ze wszystkimi pracami towarzyszącymi (posiadamy certyfikaty i świadectwa przeszkolenia wielu wiodących producentów systemów dociepleniowych).

Wykonujemy również remonty elewacji wraz ze wzmocnieniem lub wymianą elementów konstrukcyjnych, stabilizacją i zszywaniem murów oraz renowacją i odtworzeniem ornamentyki.

Firma posiada zezwolenie na demontaż materiałów zawierających azbest. Dysponujemy uprawnionymi i przeszkolonymi pracownikami do kontaktu z materiałami niebezpiecznymi.

Posiadmy własne zaplecze sprzętowe (ponad 4500 m2 rusztowań elewacyjnych, podesty ruchome - masztowe i wiszące) oraz pracowników uprawnionych do montażu i eksploatacji.

Wykonujemy projekty zajęcia pasa drogowego wraz ze wszystkimi uzgodnieniami do uzyskania zezwolenia.

PRACE DOCIEPLENIOWE STROPÓW, DACHÓW I STROPODACHÓW METODĄ TRADYCYJNĄ LUB POPRZEZ WDMUCH

W ramach świadczonych usług wykonujemy również prace termomodernizacyjne stropów, dachów i stropodachów metodą tradycyjną (płytami lub matami z wełny mineralnej lub styropianu) oraz poprzez wdmuch materiału izolacyjnego w przestrzeń wolną stropodachu.

Posiadamy własny agregat wdmuchujący oraz przeszkolonych pracowników do jego obsługi.

PRACE BLACHARSKO-DEKARSKIE

W zakres realizowanych prac dekarsko-blacharskich wchodzą: pokrycia dachów blachą, dachówką lub papą termozgrzewalną oraz kompleksowa wymiana obróbek na dachach i elewacach budynków.

PRACE DROGOWE

Wykonujemy utwardzenie terenu (m.in. kostką betonową i granitową) wraz z odwodnieniem, w tym drenaż z podłączeniem do kanalizacji oraz remonty cząstkowe dróg wewnętrznych z asfaltobetonu.

Posiadamy własny kocioł do asfaltu oraz sprzęt do robót inżynieryjno-drogowych (koparki, koparko-ładowarki, walec drogowy, zagęszczarki, ubijaki itd.) wraz z przeszkolonymi operatorami.

 

Nasze priorytety

Naszym priorytetem jest zadowolenie Inwestora i dopracowane detale.

Dokładamy wszelkich starań, żeby prace wykonywane były profesjonalnie, sumiennie, z uwzględnieniem najlepszej wiedzy budowlanej i najnowszych technologii.

 

© 2011 Copyright Valid (x)HTML and CSS